صفحه اصلی اخبار بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس
۴ مرداد ۱۴۰۰ چاپ صفحه

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شركت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس‏

در ابتدای این بازدید، مهندس اوجی ضمن تشکر از بازدید جناب آقای فتاح از شرکت  PEDEX ، گزارشی از عملکرد و برنامه های انجام شده پس از بازدید ایشان در دی ماه تا کنون ارائه دادند و خاطر نشان کردند کلیه مدیران شرکت، سخنان شما در خصوص لزوم توجه به نیروی انسانی به عنوان مهم ترین رکن هر سازمانی سرلوحه کار خود قرارداده اند و از هیچ تلاشی جهت اخذ پروژه ، حل مشکلات و  ایجاد امنیت و آرامش برای این عزیزان فروگذار نکرده اند.

در ادامه، جناب آقای فرهاد صحبت زاده مدیرعامل شركت PEDEX ضمن خوش آمدگویی به ریاست محترم بنیاد مستضعفان و هیئت همراه، به تشریح آخرین وضعیت پروژه های عملیاتی و فعالیتهای مختلف شركت پرداخت و با ارائه گزارشی مبسوط، عملكرد و برنامه های در دست اقدام و نیز دستاوردهای شركت در بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی شرکت را تشریح کرد.

در این بازدید رئیس بنیاد مستضعفان با یادآوری لزوم توجه بیش از پیش به مسئولیت‌های اجتماعی بنیاد افزود: کارهای خوبی در این زمینه در شرکت PEDEX انجام شده است و بایستی همواره رسالت اصلی بنیاد مستضعفان و رسیدگی و توجه به مناطق محروم اطراف پروژه در راس فعالیت های سازمان قرار گیرد ؛ سود اصلی ما در نفع مردم است و هراقدامی که به نفع مردم باشد، برای ما سودآور محسوب می‌شود.

مهندس فتاح ، منابع انسانی را ارزشمندترین سرمایه هر سازمان دانست و افزود: توجه ویژه به نیروی انسانی  خصوصا نیروی انسانی وفادار و دلسوز اعم از توجه مادی و معنوی ، موجب افزایش کارایی و توسعه و رشد فعالیت‌ها خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم جناب آقای دکتر ابراهیم سلیمی رئیس هیئت مدیره شرکت و سایر معاونین و مدیران شرکت نیز ضمن تشکر از توجه جناب آقای فتاح به شرکت های  زیر مجموعه های خود ، مسائل و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

۴ مرداد ۱۴۰۰ چاپ صفحه
دفتر مرکزی : تهران، بزرگراه شهید سلیمانی, نرسیده به بلوار نلسون ماندلا، ساختمان مرکزی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ساختمان شماره 1 طبقه 14 - ایمیل : info@sedco.ir کدپستی: 1519613524